Gökhan ALKAN


Gökhan ALKAN

Oyuncu

Google'da Bak


DOĞUM TARİHİ

8 ARALIK 1987

DOĞUM YERİ

İstanbul

YAŞI

37 yaşında

BURCU

Yay


Gökhan ALKAN Kimdir ?

Gökhan Alkan, 8 Aralık 1987'de İstanbul'da dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi'nden Otomotiv Mühendisliği alanında mezun oldu. Oyunculuk tutkusunu takip ederek MSM Actor Studio'da eğitim aldı. Mezuniyetinin ardından Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda iki sezon boyunca sahne aldı ve daha sonra kendi tiyatro grubunu kurdu.

2016'da Güney Kore'de düzenlenen APAN (Asia Pasific Actors Network) Star Awards'da özel bir ödül kazandı. "Kalp Atışı" adlı dizide Öykü Karayel ile başrolü paylaşarak 2017'de Altın Kelebek En İyi Dizi Çifti Ödülü'nün sahibi oldular.

Televizyon kariyeri çeşitli yapımlarda rol alarak zenginleşti. "Muhteşem Yüzyıl," "Herşey Yolunda Merkez," "Gurbette Aşk Bir Yastıkta," "Kocamın Ailesi," "Seviyor Sevmiyor," "Zengin ve Yoksul," "Yasak Elma," "Kalp Yarası" ve "Kraliçe" gibi dizilerde performans sergiledi.

Sinema deneyimi ise "Defnenin Bir Mevsimi," "Makas," "Organik Aşk Hikâyeleri" gibi yapımlarda rol alarak devam etti. Başarılı performansları çeşitli ödüllerle taçlandı; APAN Star Awards ve Altın Kelebek En İyi Dizi Çifti gibi ödüller kazandı.

Gökhan Alkan, sahne ve ekran karşısında gösterdiği yeteneklerle Türk televizyon ve sinema dünyasında kendine sağlam bir yer edindi. Oyunculuğundaki başarıları ve ödüllerle dolu kariyeriyle izleyicilerin ve eleştirmenlerin takdirini kazandı.

2015 - 2024 © hatirlatalimdedik.com | bilgi@hatirlatalimdedik.com
Hakkında Gizlilik Bildirimi Çerez Politikası